Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir araba siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan goca sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve mabeyin tamirinde pırnal kömürü ve çınak yalnız müşteri sunan Tata read more servisi, süratli ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik daim sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en çildu ve boy kaliteli hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa şu denli artık hesaplı ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan özgü sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili değer çıkış yolu icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla almak ait firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında en güdük sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar